Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jubileusz 20-lecia Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej W Katolickim Ośrodku Kultury „TCHNIENIE”

Kochani Rodzice!
Kochane Dzieci!

Jako Świetlica Profilaktyczno – Wychowawcza w Mielcu, w tym roku obchodzimy 20-lecie swojego istnienia. Dzięki dofinansowaniu naszego projektu „Porcelanowy Jubileusz Świetlicy” przez Starostwo Powiatowe w Mielcu, mamy radość celebrować swój jubileusz w kilku odsłonach:

1) Konkurs Plastyczny „Urodzinowa kartka dla świetlicy” – do udziału, którego serdecznie zapraszamy dwie grupy wiekowe (klasy I-III oraz klasy IV-VII) z terenu Gminy Miejskiej i Wiejskiej Mielec (regulamin poniżej)

2) Warsztaty edukacyjne dla rodziców, podczas których zostaną podjęte dwa panele tematyczne: „Rodzic – glina w ręku Garncarza” oraz „Kruchość rodziców w obliczu obecnych problemów  wychowawczych” wygłoszone przez specjalistów w dziedzinach: psychologii, pedagogiki i teologii

3) Dzień dziecka z pracownią ceramiczną, w którym wezmą udział zwycięzcy konkursu plastycznego „Urodzinowa kartka dla świetlicy”

4) Wystawa pokonkursowa prac plastycznych w dolnym Kościele (Parafia p.w. Ducha Świętego w Mielcu) – 2 czerwca br. po każdej Mszy Świętej

5) Wydarzenie „Rodzinnie u Ducha” organizowane przez naszą Parafię p.w. Ducha Świętego w Mielcu cyklicznie

W tym roku zaplanowane 16 czerwca br. na terenie boiska przy Tężni Solankowej na Osiedlu Borek w Mielcu. W ramach „Rodzinnie u Ducha” będą odbywały się występy dzieci na scenie oraz lokalnych artystów, przewidziane są różnego rodzaju stoiska z atrakcjami dla dzieci, zabawy i konkursy oraz loteria fantowa.

Zachęcamy do uczestnictwa w naszych wydarzeniach oraz do dzielenia radości jaką wzbudza w nas 20-lecie istnienia naszej świetlicy. W szczególny sposób zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w naszym konkursie plastycznym. Mamy nadzieję, że obfite owoce tego jubileuszu będą udziałem nas wszystkich. Z góry  dziękujemy za wszelką życzliwość i przychylność.

Z uszanowaniem,
ks. Waldemar Ciosek – Proboszcz Parafii
s. Marta Poświatowska – Wychowawca Świetlicy