Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

2023.08.20 – XX Niedziela Zwykła

  1. W liturgii tego tygodnia:

w poniedziałek

Wspomnienie liturgiczne św. Piusa X, papieża.
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 1830 Nowenna do Ducha Świętego i Msza Święta w intencjach nowennowych. Prowadzenie liturgii powierzamy rodzinom z Domowego Kościoła.

we wtorek

Wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny Królowej.

w środę

O godz. 1830 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta.

w czwartek

Święto św. Bartłomieja, Apostoła.

w sobotę

Uroczystość NMP Częstochowskiej.
Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1800.

  1. Autokar do Częstochowy na przywitanie pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej, wyjedzie w piątek o godz. 800 z parkingu obok KOK-u. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w kancelarii parafialnej.

  2. Dziękujemy za ofiary jakie przekazujecie na tacę, w kancelarii i na naszym koncie bankowym. W przyszłą niedzielę /IV niedz. miesiąca/ będziemy mogli złożyć ofiary na nowe organy piszczałkowe.

  3. Dziękujemy za złożone ofiary w ramach akcji „Pomoc Słowenii” organizowanej przez Caritas Polska. Bóg zapłać za Waszą hojność.

  4. Zachęcany do korzystania z Biblioteki Parafialnej, która jest czynna w każdy czwartek w godz. 1600– 1700.

  5. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa w Eucharystii i przyjęcia Komunii Świętej.

  6. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Halina Błachowicz z Al. Ducha Świętego. Polećmy Jej duszę Miłosierdziu Bożemu.