Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

2024.01.14 – II Niedziela Zwykła

 1. W liturgii tego tygodnia:

w poniedziałek

   • Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 1730 Nowenna do Ducha Świętego i Eucharystia w intencjach nowennowych. Prowadzenie liturgii powierzamy Apostolatowi Maryjnemu.

w środę

   • Wspomnienie liturgiczne św. Antoniego, opata. Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce. O godz. 1730 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w czwartek

   • Rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o jedność Chrześcijan.

w piątek

   • Wspomnienie liturgiczne św. Józefa Sebastiana Pelczara.

w sobotę

   • Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1700.
 1. Dziś po Mszy Świętej o godz. 1700 odbędzie się koncert kolęd. Będziemy gościć grupę „Fiesta Amigos” ze Stalowej Woli. Artyści będą się z nami także modlić podczas Mszy Świętej.

 2. Dziś na godz. 1900 zapraszamy Radę Duszpasterską na spotkanie opłatkowe.

 3. Dziękujemy za ofiary na organy. Kilku rodzinom dziękujemy za większe wpłaty. W przyszłą niedzielę będziemy mogli złożyć ofiary na ogrzewanie kościoła i Kok-u.

 4. W naszej parafii trwa „kolęda”. Dziękujmy za każde kolędowe spotkanie i za Waszą radość z odwiedzin kolędowych. Pozostawione błogosławieństwo niech chroni nasze domy i rodziny. Dzień wcześniej ministranci i lektorzy z identyfikatorami zapowiedzą kolędę i przyniosą poświęcona wodę. W tym tygodniu prosimy o przyjęcie kapłanów w mieszkaniach na następujących ulicach: kliknij. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie i dostępny na stronie internetowej naszej parafii.

 5. W czasie ferii zimowych w Katolickim Ośrodku Kultury będą odbywać się zajęcia techniczne dla dzieci w wieku od 5 do 8 klasy szkoły podstawowej. Bliższe informacje podane są w gablotach przykościelnych i na stronie internetowej Akcji Katolickiej. Zapisy u Siostry w świetlicy KOK.

 6. Solenizantom tego tygodnia, wśród nich ks. Sebastianowi, także naszym babciom z okazji ich święta, składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. i przyjęcia Komunii Świętej. Wszystkim życzymy dobrego tygodnia i zapraszamy do udziału w życiu religijnym naszej parafialnej wspólnoty.

 7. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: śp. Stanisława Pszczoła z ul. Sienkiewicza; Helena Mika z ul. Kocjana; Grzegorz Lotz z ul. Pisarka. Polećmy dusze zmarłych Bożemu Miłosierdziu.